paylaşım platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım platformu

AnasayfaPortailGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapcanlı tv

Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek

YazarMesaj
hakkybaltam_cis
Admin
Admin
hakkybaltam_cis

Kadın
Rep :
Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek Right_bar_bleue

Aktiflik :
Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek Right_bar_bleue

Kötü İhbar :
Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek Right_bar_bleue

Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek Empty
MesajKonu: Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek   Yönetim Kurulu'ndan Futbol Takımımıza Yemek Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:12 pm

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu, bu akşam futbol takımımız için bir yemek düzenledi. Levent'teki Kanyon Alışveriş Merkezi'nde, Hakkasan Restoran'da düzenlenen yemeğe, futbol takımı oyuncularımız, teknik heyet, sağlık ve destek ekibimizin yanı sıra futbolcu eşleri katıldı.

Yoğun maç temposundan geçen takımımız, bu sayede ailece bir araya gelip sohbet etme fırsatı buldu.

1 sayfadaki 1 sayfası